Document

Laravel

Laravel

در کنار زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف، ابزارهای مختلفی برای ایجاد و طراحی وبسایت‌ها وجود دارد که بخش اعظمی از آن‌ها شامل فریمورک‌ها می‌شود. در این بین فریمورک لاراول یکی از محبوب‌ترین و بهترین فریمورک‌های حال حاضر برای زبان PHP است که هم در ایران و هم در خارج از ایران علاقه‌مندان بسیار زیادی دارد. در روزهای حال حاضر هر توسعه‌ دهنده‌ای PHP بدون شک نیاز به آموزش لاراول و فراگیری لاراول دارد. ما در دوره آموزش لاراول سعی کرده‌ایم شما را با معماری لاراول به شکل کاملا صحیحی آشنا کنیم

 

لاراول به عنوان بهترین فریمورک PHP انتخاب شده است

 

 

 

لاراول به عنوان یکی از فریمورک‌های پیشرو PHP، همیشه برتری خود را در بین دیگر رقبای خود حفظ کرده است. محبوبیت این فریمورک به دلیل سادگی و مختصر بودن، در جامعه توسعه‌دهندگان بسیار زیاد است. همچنین کامیونیتی لاراول با ایجاد مستندات خوب دیگران را قادر به پیوستن به منابع آن می‌کند و با این کار به بهبود لاراول کمک می‌کند.

 

می‌توان گفت ما در دوره آموزش لاراول سعی کردیم بهترین فریمورک PHP را به شکل کاربردی به شما آموزش دهیم.

 

 

 

فریمورک لاراول یکی از مواردی است که بسیار در دنیای برنامه‌نویسی مورد جستجو قرار می‌گیرد و بازار خود را به عنوان یک فریمورک برتر و پیشرو حفظ می‌کند. از طرفی لاراول برای خود شهرتی به وجود آورده که باعث می‌شود جامعه فناوری اطلاعات بیشترین توجه را به آن داشته باشند؛ در نتیجه اکثر شرکت‌های IT ترجیح می‌دهند پروژه‌های خود را در این بستر توسعه دهند.

 

 

 

اگر شما یک شرکت توسعه وب هستید که از لاراول استفاده می‌کند، به وضوح می‌توانید پیچیدگی کد را در نحوه عملکرد خود در بازار درک کنید. عملکرد یک کد بسیار پیچیده در زمان پردازش و درخواست‌ها موجب می‌شود تا کاربران زمان بیشتری را در انتظار بمانند و یا وبسایت شما را ترک کنند چراکه باعث ناامیدی کاربران می‌شود. اما با لاراول،‌ به لطف معماری MVC از پیچیدگی کد، کاسته می‌شود.

 

 

 

علاوه بر این پس از ایجاد وبسایت خود با لاراول، نه تنها زمان توسعه شما سریع‌تر می‌شود بلکه کد نیز تمیز و کارآمدتر خواهد شد. به طور کلی وبسایت توسعه یافته دارای کیفیت و تطبیق‌پذیری است.

 

 

 

 توسعه‌دهندگان لاراول را به عنوان بهترین فریمورک PHP در نظر می‌گیرند و روی آن حساب می‌کنند

قیمت:   2,000,000 تومان


پرداخت آنلاین و ثبت نام اینترنتی دوره

بخش نظرات

برای ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
آموزشگاه منتخب
آموزشگاه منتخب
آموزشگاه منتخب